Class 1A
Class 1A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(1) Abingdon 12 | at | (13) Ridgeview 51 | Final |
(7) Fulton 28 | at | (6) Lena-Winslow 54 | Final |
South Bracket | |||
(9) Moweaqua Central A&M 21 | at | (5) Arcola 19 | Final |
(3) Athens 26 | at | (2) Carrollton 28 | Final |
Class 2A
Class 2A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(13) Bishop McNamara 25 | at | (1) Wilmington 45 | Final |
(3) Farmington 12 | at | (2) Tri-Valley 34 | Final |
South Bracket | |||
(4) Breese Mater Dei 14 | at | (1) St. Teresa 48 | Final |
(2) Pana 19 | at | (6) Nashville 43 | Final |
Class 3A
Class 3A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(4) Reed-Custer 24 | at | (1) Byron 28 | Final |
(2) Princeton 7 | at | (6) IC Catholic 31 | Final |
South Bracket | |||
(4) Williamsville 7 | at | (1) Tolono Unity 28 | Final |
(3) Benton 14 | at | (2) Mt. Carmel 30 | Final |
Class 4A
Class 4A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(4) Genoa-Kingston 7 | at | (1) Joliet Catholic 42 | Final |
(2) Richmond-Burton 27 | at | (6) Phillips 26 | Final |
South Bracket | |||
(4) Freeburg 28 | at | (1) Rochester 57 | Final |
(2) Breese Central 14 | at | (3) Sacred Heart-Griffin 55 | Final |
Class 5A
Class 5A Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(13) St. Patrick 0 | at | (9) Sycamore 14 | Final |
(2) Fenwick 28 | at | (14) Nazareth 17 | Final |
South Bracket | |||
(5) Marion 38 | at | (1) Kankakee 44 | Final |
(3) Mahomet-Seymour 22 | at | (7) Morton 40 | Final |
Class 6A
Class 6A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
North Bracket | |||
(12) Crystal Lake Central 21 | at | (1) Cary-Grove 42 | Final |
(7) Prairie Ridge 21 | at | (6) Lake Forest 22 | Final |
South Bracket | |||
(4) East St. Louis 42 | at | (1) Lemont 21 | Final |
(7) Crete-Monee 53 | at | (6) Washington 24 | Final |
Class 7A
Class 7A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
(17) Mt. Carmel 28 | at | (9) Brother Rice 41 | Final |
(4) Wheaton North 10 | at | (21) Willowbrook 3 | Final |
(2) Hononegah 16 | at | (10) St. Rita 36 | Final |
(19) Jacobs 21 | at | (11) Prospect 35 | Final |
Class 8A
Class 8A Playoff Pairings | Time, Date | ||
---|---|---|---|
(9) Lincoln-Way East 0 | at | (1) Loyola 3 | Final |
(4) Lockport 28 | at | (21) Glenbard North 22 | Final |
(18) Marist 51 | at | (10) Glenbrook South 21 | Final |
(6) Maine South 14 | at | (3) Neuqua Valley 13 | Final |